Середа, 28 липня 2021

Митрополит Василій благословив створення спільноти для дружин священників «Витанія»

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка та з ініціативи самих дружин священників 6 лютого у церкві святого Архистратига Михаїла відбулася перша зустріч їмостей міста Тернополя, на якій були присутні 25 добродійок з різних парафій міста. Нова спільнота є покликана об’єднати дружин священників та реалізувати нові можливості для духовного та соціального служіння.

d1З повчальним словом та батьківськими настановами звернувся до їмостей преосвященніший владика Василій. Він розповів, яка роль їмості у суспільстві, закликав їмостей дбати про свій духовний розвиток та формацію. Митрополит представив духівників спільноти отця Ігоря Махніцького та отця Йосафата Саврана. Отець Ігор запропонував, щоб спільнота могла називатися «Витанія», адже це є місцем, де був дім двох сестер Марти і Марії, котрі завжди радо приймали Ісуса та слухали Боже Слово і служили Йому.

Відтак, їмості мали ближче знайомство, представлення, а також поділилися своїми думками щодо продовження функціонування спільноти, склали майбутні напрямні та обрали організаційний комітет для ефективнішого функціонування. Для інтелектуального збагачення прослухали лекцію від лікаря психотерапевта, авторки проєкту для вагітних, підлітків та жінок, пані їмості Марії Хомів на тему «Баланс в житті жінки. Піклування і турбота».

На завершення митрополит уділив архиєрейське благословення на плідну та довгу працю в здійсненні духовної та соціально-просвітницької діяльності.

d2d3повідомив о. Іван Січкарик