Неділя, 14 квітня 2024

Дружині і дітям покійного о. Володимира Демчука подарували житло

Сьогодні, 18 лютого, дружина та четверо дітей покійного отця о. Володимира Демчука отримали нову квартиру у Тернополі. На заклик архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка відгукнувся генеральний директор будівельної компанії "Креатор-Буд" Ігор Гуда, який прибув особисто, щоб вручити сертифікат на отримання квартири у житловому комплексі «Панорама», що на вулиці Чумацька 2.

20210218 130917«На похороні отця Володимира я звернувся до всіх людей доброї волі, щоб зложили пожертву, - зазначив кир Василій, - багато відгукнулося, однак один добродій, пан Ігор Гуда, побажав подарувати квартиру для діточок і його дружини. Кошти, які були зібрані громадою Тернополя, будуть використані на ремонт квартири».

Кир Василій подякував пану Ігорю Гуді та зазначив, що «Господь Бог все пам’ятає, бо «блаженні милосердні, бо вони помилувані будуть». У знак подяки від Церкви владика подарував жертводавцю срібну ікону Зарваницької Матері Божої.

Повний відеозапис події:

Пан Ігор Гуда, звертаючись до їмості Оксани, сказав таке: «Я хочу висловити співчуття з приводу втрати вашого чоловіка, отця Володимира. Ми його всі будемо пам’ятати, як світлу людину, як духовного провідника». Добродій вручив подарунковий сертифікат на отримання квартири у житловому комплексі «Панорама», що на вулиці Чумацька 2 та додав: «Сподіваюся, що вам і вашим діткам там буде жити комфортно і затишно, а якщо буде потрібна ще у чомусь допомога та прошу звертатися».

20210218 131050«У нашому серці є велика вдячність насамперед Богові за те, що Він не залишив нас у цю важку хвилину і постійно відчуваємо, як Він дбає про нас, торкаючись сердець інших людей, - сказала їмость Оксана Демчук. - Сьогодні особливу вдячність хочемо передати високопреосвященному владиці Василію та вам, пане Ігоре, за великий і благородний жест. Я щиро хочу, щоб Господь винагородив Вас сторицею за ваше добре серце. Ви нам подарували більше, ніж житло, яке насправді потребуємо, ви нам подарували віру в людей, віру у те, що є чисті і відкриті серця, які готові прийти на допомогу».

Вкінці, також і мати о. Володимира подякувала кожному, хто підтримав сім’ю її сина. «Материнська подяка вам, пане Ігорю, за вашу благочинність. Хай Господь сторицею віддасть вам, благословить Вас і вашу родину. Низький уклін і вам, митрополите Василію за те, що виховали нашого сина у Божому Дусі».

Сотні людей останніми місяцями виявили бажання допомогти вдові і сиротам, адже знали о. Володимира Демчука, як доброго духівника та жертовного священнослужителя. Інші підтримали сім'ю просто із співчуття та християнського милосердя.

Нагадуємо, що 23 листопада 2020 р. Б., після тривалої хвороби відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Демчук. Священнослужитель виконував уряд сотрудника парафії УГКЦ св. священномученика Йосафата (м. Тернопіль), був багатолітнім духівником християнського колегіуму імені Патріарха Йосифа Сліпого. Батько 4 дітей.

20210218 13112120210218 13170320210218 132111о. Олег ХАРИШИН,

прес-служба архиєпархії