Четвер, 18 серпня 2022

Запобіжну систему виховання св. Івана Боско представили тернопільським вчителям

Сьогодні динаміка життя, нероздільного з гаджетами, вражає. В таких умовах виростає нове покоління дітей, які зовсім не схожі на учнів, які навчались у школі ще 5-10 років тому. У здобувачів освіти інші пріоритети, захоплення, погляд на навчання у школі. З такою ж самою швидкістю мають змінюватись підходи до виховання сучасної молоді.

st2Саме тому, 26 листопада, у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 відбулася лекція молодіжного аніматора та блогера о. Романа Демуша на тему «Запобіжна система виховання св. Івана Боско» для вчителів і голів батьківських комітетів. Захід відбувся з ініціативи керівництва закладу в особі директорки Галини Підгайної та о. Володимира Дарморіса, служителя храму УГКЦ Новомучеників українського народу, який духовно опікується навчальним закладом.

Доповідач представив вчителям основні аспекти «Запобіжної системи виховання св. Івана Боско». Лекція видалась цікавою і пізнавальною. Зокрема, о. Роман розповів про три колони, на які опирається виховна система св. Івана Боско – це розум, релігія і приязнь. Також лектор виокремив основні пункти педагогічного мислення св. Івана Боско, які безперечно актуальні і сьогодні. Кожен присутній мав змогу переосмислити свої підходи до спілкування з дітьми і виокремити для себе цінні поради, щоб виховати «Добрих громадян і чесних християн».

st1пресслужба архиєпархії

повідомив о. Володимир Дарморіс