Вівторок, 09 серпня 2022

Митрополит Василій та міський голова Тернополя Сергій Надал підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 30 листопада, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк та міський голова Тернополя Сергій Надал підписали меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ. Предметом договору стали взаємні права та обов'язки при організації функціонування Тернопільського закладу дошкільної освіти, дитячого садочку №7 «Ангелятко», що невдовзі відкриють по вул. Паркова, 12.

9K9B1277Договір укладено з метою реалізацію права дітей Тернопільської міської територіальної громади на здобуття дошкільної освіти, їх фізичного, розумового і духовного розвитку, соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дітей виховуватимуть згідно з християнськими цінностями, якими живе і проповідує Українська Греко-Католицька Церква. Сторони погодилися щодо необхідності подальшої співпраці у вихованні особи на засадах християнського віровчення, що базується на Євангельських цінностях, задля недопущення формування положень, що суперечать традиційним сімейним цінностям українського народу, несуть загрозу знецінення інституту сім’ї, батьківства та материнства.

Слід зауважити, що сесія Міської ради ще 29 жовтня 2021 року дала згоду на роботу дошкільного освітнього закладу. Садочок є розрахований на 40 місць, буде сформовано 2-3 групи, в тому числі є можливість створити умови для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами. Ремонтні та реконструкційні роботи почалися у 2020 році. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія власними коштами повністю перебудувала дане приміщення, провела капітальний ремонт, утеплила фасади будівлі та забезпечила усю необхідну матеріально-технічну базу згідно державних норм для комфортного перебування дітей.

9K9B12829K9B12889K9B1293пресслужба архиєпархії