Вівторок, 30 травня 2023

У Тернополі Глава УГКЦ освятив християнський садочок для дітей

Сьогодні, 22 грудня, Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук очолив святкування 10-тиліття заснування Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. Після Богослужіння Предстоятель УГКЦ здійснив Чин освячення Тернопільського закладу дошкільної освіти, дитячого садочку №7 «Ангелятко» по вул. Паркова, 12. Подія відбулася за участю архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та міського голови Тернополя Сергія Надала – ініціаторів та промоуторів даного проекту.

20211222 152357Блаженніший Святослав звернувся до присутніх з таким словами [відеосюжет]:

Відтак, у дружній атмосфері спілкувався з дітьми, подарував їм книги, а вихователям - портативний комп'ютер.

З благословення кир Василія Семенюка реалізацією проекту займалися економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі о. мітрат Володимир Фірман та заступник економа о. Петро Порохонько. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія власними коштами повністю перебудувала дане приміщення, провела капітальний ремонт, утеплила фасади будівлі та забезпечила усю необхідну матеріально-технічну базу згідно державних норм для комфортного перебування дітей.

20211222 153102Садочок є розрахований на 40 місць, буде сформовано 2-3 групи, в тому числі є можливість створити умови для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами. Уряд завідуючої виконуватиме Марія Січкарик.

До слова, 30 листопада, архиєпископ і митрополит Василій Семенюк та міський голова Тернополя Сергій Надал підписали відповідний меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ щодо взаємні права та обов'язки при організації функціонування дитячого садочку «Ангелятко». Тут обумовлено, що виховний процес здійснюватиметься згідно з християнськими цінностями. Сторони також погодилися щодо необхідності подальшої співпраці у вихованні особи на засадах християнського віровчення.

20211222 154644

Повний фоторепортаж:

пресслужба архиєпархії