Четвер, 26 травня 2022

«У нас один шлях – тільки до перемоги», - військовий капелан до захисників

Про це сказав священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Іван Гуменюк, парох села Покропивна, Козлівського деканату, 4 квітня до військових, які виконують несуть бойове чергування поблизу Волновахи, Донецької області. Саме цими днями капелан завершив другу духовну місію до військовослужбовців зони бойових дій.

er 2«Від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та наших вірних хочу подякував вам за те, що оберігаєте наш спокій. У нас один шлях – тільки до перемоги. Вірні, які організовуються по всіх куточках світу, надсилають вам допомогу, щоб в такий спосіб подякувати вам. Ми прагнемо, щоб ви мали достатньо сил виганяти ворога від нашої держави. Ви найкраще знаєте, як це робити і як до цього іти, а ми обіцяємо вам молитву і підтримку», - сказав отець Іван.

Отець Іван Гуменюк спільно з волонтерами Сергієм Тарасовим, Олександром Маланюком, Тарасом Шенгарою від волонтерської організації «Ветерани Патріотам» для потреб медичної бригади доставили автомобіль швидкої допомоги, а в ньому: продукти харчування, засоби гігієни, маскувальні сітки та інші подарунки від вірних. Священник духовно послужив воїнам, провів духовні бесіди, підтримав їх на дусі та подарував вервиці.

До слова, свою першу подорож з гуманітарним вантажем священник здійснив 1 квітня спільно із Сергієм Тарасовим. Тоді було доставлено допомогу у села Київської області, які були під окупацією російських військ. Відправка продуктів для них здійснювалася через річку Дніпро на човнах волонтерами організація «Річковий дозор» м. Київ. Відтак, продукти харчування, засоби гігієни та речі для дітей та дорослих передали у такі населені пункти: Страхолісся, Дитятки, Горностайпіль та інші.

er 3er 1er 4er 6er 5er 7er 8о. Олег ХАРИШИН,

пресслужба архиєпархії