Вівторок, 30 травня 2023

У Зарваниці жертви воєнної агресії посадили горіховий гай

Весна є завжди часом нових надій і сподівань у нашому житті. Прихід весни знаменує не тільки кінець холодної зими, а й дарує оптимізм на теплі та кращі часи. Цих кращих часів особливо чекають сьогодні українці, у чиїх душах затаїлися холод та жахіття війни.

s1 7e33eЩоб допомогти людям відволіктися від важких роздумів та пробудити почуття турботи і трепетного ставлення до Божого створіння, вінцем якого є людина, 11 квітня, Екологічне бюро Тернопільської архиєпархії УГКЦ разом із вимушеними переселенцями в Зарваниці підтримало безтермінову Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру». Місцевий референт о. Василь Шафран разом із о. Януарієм Твердуном розмітили площу та підготували посадковий матеріал і органічні добрива для висадки саджанців.

Жертви російської агресії в Україні, що знайшли свій прихисток у Зарваниці, радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у цій акції. Українці із Київщини, Харківщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя та інших регіонів нашої Богом даної землі заклали горіховий гай у чудотворному Марійському духовному центрі.

«Кожна рослина, кожне деревце є живим Божим створінням, яке служить Богові, людям та всьому світу. Ці посаджені дерева служитимуть і пташкам, і звірятам, та й нам самим, що потерпаємо від нестачі чистого повітря та надлишку парникових газів в атмосфері, особливо в цей воєнний час, коли наша природа у величезних масштабах нівечиться. Нехай цей горіховий гай стане природним пам’ятником цих важких часів і дарує добрі плоди для мирного розквіту України», – зазначив о. Василь.

S2Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології