Вівторок, 30 травня 2023

Митрополит Василій передав 3 позашляховики для потреб ЗСУ

Сьогодні, 9 травня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив та передав 3 позашляховики для потреб Збройних Сил України. Автомобілі марки Ford, Nissan, Suzuki владика Василії окропив святою водою та побажав, щоб із Божим благословенням під охороною святих ангелів ці транспортні засоби принесли користь нашим захисникам. Транспортні засоби придбані на кошти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та жертводавців о. Петра Порохонька, родини Гриценків, о. Володимира Топоровського і Зарваницького деканату, о. Андрія Плавуцького і вірних його парафії.

av 02

«Ми благословили ці автомобілі і в молитві ми просили, щоб Бог послав святих ангелів, які б хоронили усіх, а особливо тих, які будуть їх супроводжувати і ними користуватися, - сказав архиєпископ. - Нехай Господь Бог кріпить наше військо здоров’ям, щоб якнайшвидше Україна здобула мир і перемогу». Відтак, подякував усім жертводавцям, які спільними зусиллями допомагають українському війську.

Разом з маскувальними сітками та необхідними засобами позашляховики будуть доставлені в місця дислокації військових поблизу Харкова, Сум та Запоріжжя.

av 06

пресслужба архиєпархії