П'ятниця, 08 грудня 2023

Митрополит Василій благословив 2 позашляховики для ЗСУ

Сьогодні, 27 жовтня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив 2 позашляховики для ЗСУ. Транспортні засоби придбані на кошти жертводавців, вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Військовослужбовець Василь Дорош з села Грабовець відразу прибув, щоб забрати один із транспортних засобів, у якому є нагальна потреба. Кир Василій благословив його та присутніх жертводавців, побажав перемоги, міцного духовного і тілесного здоров’я.

aut 2«Жоден захід у громаді тепер не обходиться без скриньки для наших воїнів, - розповідає о. Михайло Піняга, декан Великобірківський, - тому на «Освітянських посиденьках» 2022 (до Дня вчителя) року організатори Великогаївська ОТГ разом з головою громади О. А. Кохманом теж встановили скриньку для ЗСУ». До слова, зібрано 89 000 гривень. Кошти у сумі 40 тис. гривень також зібрали вірні парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Грабовець, де адміністратором є о. Михайло Піняга, та 40 тис. гривень пожертвувала родина воїна Василя Дороша, який походить з села Грабовець.

Жертводавцями другого автомобіля стали вірні Бережанського, Саранчуківського деканатів, парафії св. Бориса і Гліба с. Велика Березовиця, Всіх святих українського народу м. Тернопіль, жителі с. Будилів та канадський фонд "Приятелі ЗСУ".

пресслужба архиєпархії