Четвер, 30 травня 2024

7 тернопільських капеланів духовно служать на передовій

Цими днями священники-капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ черговий раз працювали на передових позиціях нашого фронту, що на Сході України. За підтримки командування 105 обр ТРО та з благословенням архиєпископа і митрополита Василія Семенюка капеланське служіння здійснювали: бригадний капелан о. Євген Флиста, о. Андрій Чернецький, о. Іван Гуменюк, о. Євген Зарудний, о. Андрій Козяр, о. Петро Сачко і о. Василь Павлюк.

kap 7Капелани працювали розділено у трьох підрозділах, а саме: на Сумському, Харківському і Бахмутському напрямках. Священник здійснювали Богослужіння, сповідали воїнів та проводили духовні розмови.

«Війна, дуже змінює людину, - розповідає о. Андрій Козяр. - На багато речей починаєш дивитися зовсім по-іншому: цінуєш кожен Божий день, кожну хвилину життя. Радієш простим речам і вдячний за те, що маєш дім, родину, спокій. Хочеться, щоб це розуміли усі.

Від імені всіх бійців дякуємо усім вірним за підтримку, молитви. Не забувайте про наших військових, а також і про капеланів, які щоразу вирушають до військовослужбовців у горнило війни, де кується справжня незалежність».

пресслужба архиєпархії