20 червня 2026 року відбулося завершення навчання у ліцеї «Знамення» урочистим святкуванням Дня Подяки. Свято розпочалося Божественною Літургією, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з багатьма священнослужителями у Малій Базиліці Зарваницької Матері Божої.
Уся спільнота ліцею, батьки, педагоги та гості дякували Господу за прожитий навчальний рік, просили благословення на майбутнє та молилися за мир в Україні. У своєму слові владика наголосив на важливості вдячності як чесноти, що допомагає людині усвідомлювати Божу присутність у щоденному житті та відповідально використовувати отримані таланти і будувати своє життя на скелі, якою є Господь.
Продовженням святкового дня стала урочиста академія «З вдячністю у серці». Під час заходу згадували найважливіші події навчання, дякували засновникам, педагогам, батькам і всім, хто своєю працею та жертовністю сприяє розвитку ліцею.
Привітали випускниць і батьків Директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації пані Ольга Хома та Голова Комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної ради пані Оксана Мормуль.
Особливим моментом академії стало вшанування випускниць. Цьогоріч навчання у ліцеї завершили 16 учениць, які залишають рідний заклад із багажем знань, християнських цінностей та добрих спогадів. Троє випускниць отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою, що стало свідченням їхньої наполегливої праці, відповідальності та прагнення до високих результатів.
Теплі слова привітань і благословення лунали від духовенства, адміністрації ліцею, педагогів та батьків. Випускниці, своєю чергою, висловили щиру вдячність усім, хто супроводжував їх на шляху становлення та допомагав зростати в мудрості, вірі й любові.
повідомляє інфоресурс “Знамення”
