З 7 до 9 серпня у Марійському духовному центрі “Зарваниця” відбулися дні духовної віднови для учасників Центру душпастирства рідних полеглих воїнів “Воскресіння”. Програму духовно-психологічної підтримки для учасників провели сестри редемптористки Наталія та Августина. Духовний супровід здійснював о. Ігор Драпак.
Упродовж трьох днів учасники мали можливість спільно молитися, брати участь у тематичних зустрічах, ділитися особистим досвідом та переживаннями, підтримувати одне одного, а також долучитися до арттерапевтичних занять. Програма була спрямована на духовне відновлення, внутрішню підтримку та зміцнення взаємної солідарності родин, які переживають втрату близьких.
Особливою подією стала зустріч з архієпископом і митрополитом Теодором Мартинюком та єпископом-помічником Володимиром Фірманом.
У своєму слові митрополит Теодор висловив підтримку родинам полеглих воїнів, запевнив у постійній молитві за загиблих Героїв та їхніх рідних і наголосив на важливості єдності та взаємної підтримки. “Ми всі є велика родина”, – підкреслив архиєпископ.
Проведення таких днів духовної віднови є частиною постійного душпастирського супроводу родин полеглих воїнів, який здійснює Центр “Воскресіння”.
Організатори висловили вдячність Тернопільсько-Зборівській архиєпархії за можливість проведення заходу та постійний душпастирський супровід, сестрам редемптористкам – за служіння і духовно-психологічну підтримку, адміністрації Марійського духовного центру “Зарваниця” – за гостинність, а Великоберезовицькій громаді – за наданий транспорт.
пресслужба архиєпархії
