Вівторок, 02 березня 2021

Священика з Великої Березовиці нагородженого золотим хрестом

28 липня відбулося урочисте святкування 25-річчя утворення парафії, 20-річчя освячення храму та 10-річчя освячення престолу храму святого Володимира в смт. Велика Березовиця. Святкування розпочалось з Божественої Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Архиєрей  привітав священників та парафіян зі святом, а також уділив ієрейські свячення випускникові Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого отцю Ярославу Сенюку.

До святкування долучилися священики Великоберезовицького деканату та ті, котрі є вихідцями парафії, а також особливо велика кількість вірних та гостей. Митрополит дякував кожному за працю на благо парафії, а особливо пароху храму о. Святославу Ласковому, якого Владика нагородив високою церковною нагородою - золотим хрестом та подякував за жертовне служіння на благо Церкви Христової. 

Архиєпископ закликав громаду вірних до молитви за мир в Україні та збереження життів наших воїнів. 

Відтак спільно з духовенством було відновлення хресних обітниць, освячено воду та молодіжний майданчик імені Блаженнішого Любомира Гузара, який був споруджений за ініціативою та великою працею о. Ігора Драпака.

Ввечері відбулися банси для дітей, святковий концерт приурочений храмовому празнику та хрещенню України – Русі, який підготували катехити та весела забава, яку провадив весільний гурт.

vb1

vb3

прес-служба архиєпархії