Субота, 19 червня 2021

У Тернополі презентували методичний посібник для вчителів «Климентій Шептицький. Уроки мудрості»

27 жовтня у приміщенні фундації «Справа Патріарха Йосифа» (вул. Листопадова 7) відбулася презентація методичного посібника «Климентій Шептицький. Уроки мудрості». У зустрічі взяли участь єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор Мартинюк, учителі основ християнської етики області, заступниця начальника управління освіти і науки ТОДА, член координаційної ради щодо відзначення 150-ої річниці від дня народження о. Климентія Шептицького Ганна Зварич та голова комісії у справах освіти та виховання о. Іван Зозуля.

zb3Владика Теодор поблагословив учасників заходу, подякував учителям за змістовні матеріали, які представлені у  посібнику, а також розповів про свої власні дослідження постаті блаженного Климентія Шептицького,  надзвичайно велику роль священномученика в житті церкви і українського народу.

Вчителі основ християнської етики разом з методисткою ТОКІППО Лілією Мудрик мали змогу поділитися думками щодо вивчення постаті блаженного Климентія та враженнями від подання методичних матеріалів до посібника.

Зустріч продовжилася у стінах Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ. Учасники зустрічі відвідали підземелля Собору та дізнались його історію. Екскурсію провів отець Ігор Дармограй.

zb4zb1zb2zb6zb5повідомила Анна Зварич