Субота, 19 червня 2021

У Тернопільській духовній семінарії відбулися підготовчі курси для вступників

Сьогодні, 15 травня, у приміщенні Тернопільської духовної семінарії відбулися підготовчі курси для юнаків, які виявили бажання стати на шлях священничого служіння. Курси відбулися у двох турах: 8 та 15 травня. Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, вводячи юнаків в історію Української та Вселенської Церкви, 8 травня розповідав їм, яким повинен бути священик в сучасних умовах, акцентуючи найбільшу увагу на вірності Богові та Його Церкві, на ревності у молитві та служінні ближньому, а також моральних якостях.

sem1Про це повідомляє сайт Тернопільської духовної семінарії.

Відтак, відбулося знайомство з бажаючими до вступу в семінарію та невелике опитування з відповідних предметів, які є важливі при вступі до семінарії. Отець-доктор Михаїл Пастух провів для абітурієнтів лекцію з історії спасіння Старого та Нового Заповітів. Священик ознайомив юнаків із внутрішнім уставом нашої семінарії, дав абітурієнтам духовні настанови та провів спільну молитвою за Україну та за розвиток власного покликання.

15 травня віце-ректор з навчальної частини о.-доктор Володимир Ковалковський ознайомив абітурієнтів з інтелектуальними вимогами та критеріями, відносно яких будуть проведенні екзамени, а відтак провів підготовче тестування з профілюючих предметів, а саме з історії Церкви, літургіки, церковного співу та знання Святого Письма.

Останнім етапом підготовчих курсів були короткі лекції з літургіки та співу, котрі проводив о. ліц. Богдан Гавришко, який є викладачем літургіки та церковного співу.

sem2sem3пресслужба архиєпархії