Понеділок, 20 вересня 2021

Марійська Дружина архикатедри побувала на пізнавально-молитовному таборі у Карпатах

В неділю, 27 червня, після Святої Літургії члени Марійської дружини з благословення отця Ореста Павліського, адміністратора архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя, після дворічної перерви знову вирушили на пізнавально-молитовний табір у Карпати (с. Яблуниця).
Дорогою усі разом молилися вервицю, співали пісень. У селі Дора в монастирі св. Іллі отців-студитів молилися молебень до найсолодшого Серця Христового.

tab3

Програма табору була досить насиченою: були на туристичній мандрівці на Драгобраті, озерах Ворожеська та Дагязка, горі Ґеришаска, відвідали Гуцулленд і Динопарк.
Також усі разом здійснили сходження на гору Кукул і пройшли Кукульским хребтом.
Основою духовного аспекту табору вибрали фільм "Католицизм" єпископа Роберта Баррона.

tab4
Щоранку діти молилися ранішні молитви та Божественну Літургію. Впродовж дня переглядали одну з серій фільму та обговорювали її. Також читали уривки зі Святого Письма.
Подорожі супроводжувалися молитвою на вервиці та Ісусовою молитвою. Щовечора молилися молебень до Серця Ісусового та вечірні молитви.
У часі табору члени Марійської Дружини були розділені на три групи, кожна з яких презентувала театральний виступ на тему "Три євангельські ради".

tab5
Також відвідали монастир оо. Василіян у чудотворному Марійському відпустовому місці с. Погоня біля м. Тисмениця, Івано-Франківської області.
З нами Марія! Все і всюди!

tab6

Повідомив о. Андрій Янішевський