Вівторок, 09 серпня 2022

Продовжується будівництво греко-католицького храму у м. Лисичанськ

9 січня, у день св. первомученика і архидиякона Стефана, після Божественної Літургії єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Теодор Мартинюк разом з о. Януарієм Твердуном та у супроводі о. Сергія Паламарчука, адміністратора місцевої греко-католицької парафії, відвідали місце будівництва храму у м. Лисичанськ. Завдяки сприянню архиєпископа і митрополита Василія Семенюка  вже зведені стіни храму, частина храму є перекрита. В даний час здійснюється будівництво купола.

ab1Будівля має дві частини: підземну та верхній храм. Для закінчення будівництва ще потрібно здійснити накриття храму та внутрішні роботи. Для цього є вже закуплена бляха для купола та решти даху. Однак ще потрібно зробити освітлення, підлогу, опалення та тинькування.

Отець Сергій Паламарчук виразив слова вдячності митрополиту Василію, духовенству та всім вірним Тернопільсько-Зборівської архиєпархії за допомогу у будівництві цього храму. Парафіяни з нетерпінням очікують того дня, коли увійдуть до храму та відбудеться його освячення. Вони плекають надію, що у цьому році вдасться закінчити найнеобхідніші роботи, аби осінню могти розпочати богослужіння у новозбудованому храмі.

ab3ab2пресслужба архиєпархії