Четвер, 26 травня 2022

Папа Франциск проголосив День молитви за мир в контексті ситуації навколо України

Папа Франциск закликає всіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія служила загальнолюдському братерству, і пропонує, щоб наступна середа, 26 січня 2022 року, була Днем молитви за мир.

papa francesco 23 01 2022Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 23 січня 2022 р., Папа Франциск звернувся із таким закликом:

«З тривогою стежу за зростанням напруження, яке загрожує завдати нового удару по мирові в Україні та підважує безпеку на всьому Європейському континенті, що має ще ширші наслідки. Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до всемогутнього Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не частковим інтересам. Той, хто прагне досягти своєї мети, завдаючи шкоди іншим, зневажає власне покликання людини, бо всі ми створені братами і сестрами. Тому, занепокоєний теперішнім напруженням, пропоную, щоб наступна середа, 26 січня, була Днем молитви за мир».

Зважаючи на заклик Папи, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк закликає священників та вірних у цей день єднатися у молитві зі Святішим Отцем за мир в Україні. Парохів запрошуємо організувати при парафіях цілодобове молитивне чування, а хто не має можливості долучитися, нехай молиться вдома у колі родини.