Вівторок, 09 серпня 2022

Представники гуманітарного штабу Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ взяли участь у форумі «Сильні Разом»

Сьогодні, 20 червня, представники гуманітарного штабу та священники Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ о. Петро Порохонько та о. Роман Демуш взяли участь у форумі «Сильні Разом». «Сильні разом – гуманітарна, інтеграційна та економічна підтримка ВПО України» – майданчик, що об’єднує тих, хто з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримує внутрішньо переміщених осіб, організації та бізнес.

forФорум відбувся одночасно на трьох майданчиках: гуманітарні ініціативи України для внутрішньо переміщених осіб; принципи та перспективи інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади; ВПО – підсилення для громади: працевлаштування, релокація бізнесу, розвиток лідерів.

На кожному з майданчиків відбулися лекції, панельна дискусія та знайомство з організаціями у форматі швидких презентацій. Священники долучились до робочих груп та в супроводі фасилітаторів дискутували та напрацьовували спільні принципи допомоги ВПО.

Організатором форуму виступила благодійна організація «Українська освітня платформа» та Інститут лідерства і управління Українського католицького університету.

for1

пресслужба архиєпархії