Четвер, 18 липня 2024

Спільноті «Матері в молитві» виповнилося 20 років

5 листопада спільнота «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відсвяткувала 20-тилітній ювілей створення. Понад 1000 жінок-матерів зібралися у храмі УГКЦ Матері Божої Неустанної Помочі (бульвар Данила Галицького, Тернопіль), щоби взяти участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив архиєпикоп і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

materi 04Владика у співслужінні багатолітнього духівника спільноти о. Василя Чамарника та священників архиєпархії заніс до Всевишнього молитву за українських жінок-матерів, за українське військо та Боже благословення над нашим народом. Кир Василій у проповіді наголосив на значенні молитви у житті кожної людини, а зокрема у житті матері. Подякував спільноті за активну участь у молитві та волонтерстві для військових. Попросив їх молитися за своїх дітей та дбати про нових членів спільноти, запрошувата молодих матерів.

Після Літургії відбулося освячення води та окроплення і благословення матерів на подальше служіння.

Спільнота «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії - це група матерів, які регулярно збираються для спільної молитви. Духовна концепція і мета спільноти полягає в тому, щоб матері разом служили Господеві, несли любов і утіху, надію іншим людям і у свої родини. Таке служіння - це намагання заохочувати матерів зустрічатися разом і підтримувати одна одну молитвою та дружнім спілкуванням. Специфікою спільноти «Матері в молитві» є плекання внутрішнього життя з особливим наголосом у прагненні до святості.

materi 03materi 10

пресслужба архиєпархії