Субота, 02 березня 2024

Митрополит Василій відвідав воєнних біженців у Зарваниці

9 грудня в особливий час приготування до Дня святого Миколая та радісного Празника Різдва Христового, у Зарваниці відбулася особлива подія – з пастирським візитом та благословенням до вимушено переселених осіб завітав архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

IMG 2930Архиєрей відвідав переселенців, які від початку війни знайшли тимчасовий прихисток у паломницьких будинках Марійського духовного центру «Зарваниця». Також присутніми були священнослужителі МДЦ, які опікуються, дбають про духовний та матеріальний добробут потребуючих. Митрополит Василій теплими словами підтримав осіб, яких з рідних домівок вигнала страшна війна, розрадив, уділив кожному архиєрейське благословення та роздав іконки св. чудотворця Миколая.

Українська греко-католицька церква в особливий спосіб дбає про добробут воєнних біженців та вимушено переміщених осіб, надає душпастирську та матеріальну опіку потребуючим, про що зазначено у Постанові Дев’яносто другої сесії Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні.

IMG 2940IMG 2950IMG 2974пресслужба МДЦ "Зарваниця"