П'ятниця, 08 грудня 2023

Лицарі Колумба провели благодійну акцію для вимушено переселених осіб, які проживають у Тернополі

17 грудня з благословенням архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка найбільша братерська організація чоловіків-католиків Лицарі Колумба провела благодійну акцію з нагоди празника св. Миколая для вимушено переселених осіб та потребуючих тернополян. Близько 40 тон продуктових наборів були надані через високоповажного пана Юрія Малецького, національного делегата Лицарів Колумба в Україні, який, відтак, спільно із митрополитом Василієм особисто передав їх ВПО та членам їхніх родин.

зображення viber 2022 12 18 20 54 33 981Кир Василій Семенюк духовним словом та благословенням підтримав осіб, які цього дня зібрали на подвір’ї Архикатедри. Опісля висловив слова вдячності організації Лицарі Колумба та усім членам рад за значну допомогу, адже кожна упаковка містила 10 кг різного роду продуктів та різдвяних смаколиків. «Нехай Бог благословить кожного, хто не байдужий до долі нашого народу, допомагає Україні у боротьбі з ворогом та вистояти у ці нелегкі часи», - наголосив митрополит Василій.

Акція відбулася за сприяння отця Романа Дутчака, відповідального за ЛК в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, та великої кількості волонтерів, які безкорисливо працюють в гуманітарному центрі Архикатедрального Собору УГКЦ в Тернополі.

пресслужба архиєпархії