П'ятниця, 01 березня 2024

Відбулася благодійна акція УГКЦ в Тернополі «Миколай про тебе не забуде»

Напередодні празника св. Миколая близько 900 потребуючих дітей Тернополя та внутрішньо переміщених дітей отримали подарунки у рамках акції «Миколай про тебе не забуде». Десятки волонтерів після численних днів приготування відвідали з подарунками від св. Миколая наймолодших тернополян та радісно привітали їх зі святом християнського милосердя.

зображення viber 2022 12 19 00 37 14 821Діти з радістю приймали дари – пакунки, які були приготовані на «Фабриці св. Миколая» Тернополя при парафії УГКЦ св. Йосафата (масив «Дружба»), а також 1500 подарунків, які в знак солідарності і підтримки у часі війни передали діти Баварії (Німеччнина).

Кожна парафія УГКЦ Тернополя та велика кількість людей доброї волі, жертводавців долучилися до проведення акції збором пожертв і активною участю у продажі пряників. Відтак, 17 грудня, владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, благословив початок пакування подарунків та наголосив: «Готуючи ці подарунки, ви не просто передаєте матеріальну допомогу, а тепло своїх рук, серця, передаєте дитині надію та радість». Архиєрей провів молитву, поблагословив присутніх та подякував членам комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, представникам молодіжних організацій Тернополя, жертводавця та оргікомітету за безкорисливу працю на благо потребуючих дітей.

зображення viber 2022 12 19 00 58 39 949Наступного дня, 18 грудня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, спільно з головою комісії у справах молоді о. Орестом Павліським благословив помічників св. Миколая, які при підтримці водіїв-волонтерів відразу вирушили у домівки потребуючих дітей. Архиєпископ Василій закликав волонтерів доброзичливими словами потішити кожну дитину.

Організатором однієї із найбільших благодійних акцій Тернополя щороку виступає комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ. Цьогоріч було задіяно понад 150 волонтерів, помічників св. Миколая, в тому числі 124 особи пакували пряники, 116 осіб їх розносили, також було сформовано 57 груп, які здійснювали адресну доставку. Особлива подяка належить 64 водіям, які безкорисливо розвозили волонтерів.

пресслужба архиєпархії