Вівторок, 18 червня 2024

Святий Вечір з українськими воїнами

Напередодні празника Різдва Христового священники-капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о.-мітрат Володимир Фірман, о. Володимир Топоровський, о. Зиновій Пахолок та о. Микола Квич з різдвяною колядою відвідали українських воїнів у різних місцях їх дислокації зони бойових дій. З благословення архипископа і митрополита Василія Семенюка священники принесли військовим різдвяну радість та розділили з ними Святу Вечерю, служили Святі Літургії, уділяли Святі Тайни Покаяння.

0 20 31 49 931«У нелегких обставиних війни ми прагнули подарувати хлопцям різдвяний настрій, - розповідає о. Микола Квич, - ми хочемо, щоб народження Ісуса Христа подарувало їм глибоке відчуття того, що з нами Бог. Адже не важливо проти кого вони воюють, важливо, щоб на нашій стороні був Бог».

Традиційно священники доставили велику кількість різного роду продуктів, смаколиків, засобів гігієни та теплих речей. Також подарували військовим карету швидкою допомоги, яка напередодні була освячена митрополитом Василієм Семенюком.
4 19 02 926

зображення viber 2023 01 11 19 29 49 275пресслужба архиєпархії