Четвер, 18 липня 2024

День молоді Бережанського та Козівського деканатів

Деканальний зʼїзд молоді – це  християнський фестиваль, що збирає разом молодь для активного проведення часу та духовного зближення. Ця подія, що організовується вже протягом трьох років, стала традиційним об'єднавчим заходом для молоді віком від 16 до 35 років, що прагне поглибити свої духовні зв'язки та внести позитивний внесок у суспільство.

photo 2023 08 20 11 37 31У межах зʼїзду-фестивалю, відбувається зустріч різних гуртів та виконавців, які допомагають створити веселу атмосферу. Це місце, де молодь може виявити свої таланти, поділитися власним досвідам і взаємно надихнути один одного.

Минулоріч, у непростий для країни час, організатори виявили велику мужність та вирішили не відміняти захід, а навпаки, зробити його благодійним. Гасло "Війна ламає всіх, проте Бог вдихає силу в місця розлому" відображає дух солідарності та надії, що живуть у серцях організаторів та учасників заходу. Незважаючи на труднощі, зібраних коштів вистачило на покупку необхідних речей для військовослужбовців ЗСУ, демонструючи важливість соціальної відповідальності та взаємодії в спільноті.

На цьогорічному зʼїзді молоді планується захоплююча програма. Один з центральних акцентів – виступи двох гуртів: «Na.Sa.» та «Los Colorados», які своєю музикою та енергетикою створюють незабутню атмосферу та надихають усіх присутніх. Також буде організована творча локація з розвагами для дітей, що дозволить батькам брати участь у заході, знаючи, що їхні малюки добре розважаються та навчаються.

photo 2023 08 20 11 37 30Особлива увага приділяється харчовій зоні та ярмарці продовольчих товарів. Тут гості та учасники фестивалю матимуть можливість скуштувати різноманітні страви та придбати смачні продукти. Всі зібрані кошти з ярмарки також будуть спрямовані на підтримку потреб ЗСУ, продовжуючи традицію соціальної активності та допомоги важливим справам.

Таким чином, деканальний зʼїзд молоді – це не просто фестиваль розваг та музики, але й місце, де молодь об'єднується навколо спільних цінностей, росте духовно та здійснює позитивний вплив на оточуюче середовище.

photo 2023 08 20 11 37 30 2photo 2023 08 20 11 37 31 2photo 2023 08 20 11 37 32