Четвер, 18 липня 2024

Парафія св. Василія Великого організувала для дітей пізнавальну екскурсію

35 дітей з парафії святого Василія Великого у Тернополі взяли участь в неймовірній екскурсії на еко-ферму «Веселі козенята» у селі Хомівка Зборівського району. На парафії святого Василія Великого вже впродовж місяця діє дитячо-молодіжний центр. Кількість дітей, охочих долучитися щоразу збільшується, від батьків є чимало позитивних відгуків. Хлопці та дівчата з радістю відвідують заходи, які для них організовують працівники «Карітасу», волонтери та священики цього центру.

зображення viber 2023 10 25 09 54 10 928Цього разу для дітей віком від 7 до 17 років організували неймовірну поїздку на козину ферму. Отець Василь Савків та отець Олег Ворона дуже турботливо віднеслися до екскурсії, провели спільну молитву та короткі духовні бесіди. Працівники «Карітасу» організували рухливі та командоутворюючі ігри, пригощали дітей солодощами.

Власник козиної ферми «Веселі козенята» провів невеличку екскурсію, розповів детальніше про усіх мешканців. Добре погравшись та свіжому повітрі, діти спільно готували обід-барбекю. Неймовірні емоції переповнювали кожну дитину, вони веселилися, гралися, знайомилися та чудово провели час.

повідомляє пресслужба БФ "Карітас"