Четвер, 18 липня 2024

Отець Михайло Бойко отримав право носіння набедреника

У четвер, 26 жовтня, у день празника святого великомученика Димитрія Солунського, єпископ-помічник Тернорільсько-Зборівський УГКЦ Володимир Фірман відвідав українську парафію святого Михаїла у м. Болонья, Італія. На початку Божественної Літургії з вітальним словом звернулися парафіяни та отець-парох Михайло Бойко. Під час Літургії проповідь виголосив отець Марко Семеген, ректор собору Святої Софії в Римі та президент релігійного товариства «Свята Софія», який говорив на тему мучеництва і на витривалість у вірі до кінця.

387323828 1364281077508966 5015939736610180239 nПісля Божественної Літургії преосвященний владика Володимир від імені високопреосвященного архиєпископа і митрополита Василія Семенюка привітав усіх вірних, пригадавши добрий батьківський візит до Болоньї 2019 року. Після вітального слова і звернення до парафіян, всесвітліший отець-декан Римський Василь Гушуватий зачитав грамоту про нагородження отця Михайла Бойка правом носіння набедреника, доцінюючи його душпастирську ревність у служінні для слави Божої, добра Церкви і українського народу.

У кінці протопресвітер Флорентійсько-Болонського деканату о. Михайло Бойко склав подяку владиці Василів Семенюку за вияв такої великої честі і довіри та подякував владиці Володимиру за візит. Закінчився візит молитвою «Боже великий єдиний» за Україну.

повідомила Зиновія Гривняк