Вівторок, 18 червня 2024

Владика Володимир Фірман візитував парафію св. Архистратига Михаїла м. Тернополя

8 листопада відбулося святкування храмового празника на парафії cвятого Архистратига Михаїла в м. Тернополі, що знаходиться за адресою вул. 15 Квітня 1а. Урочисту Архиєрейську Божественну Літургію очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Володимир Фірман за участю близько 20 священнослужителів, сотень вірних парафії та гостей.

зображення viber 2023 11 11 21 44 10 506Настоятель храму о. д-р Іван Січкарик разом з іншими священниками та вірними зустріли владику при вході до храму, а Марійська дружина пісенно привітала його текстами, які звучали на мотив національно-визвольних українських пісень «Ой у лузі червона калина похилилася» та «Хлопці, підемо, боротися будемо».

Владика Володимир у своїй проповіді наголосив на важливості наслідувати приклад Архистратига Михаїла, який є оборонцем правди і добра, а також слухати настанови Ангела Охоронця, який нас постійно спрямовує до неба. Окремо він звернувся до українських захисників та побажав їм заступництва Архистратига Михаїла: «Нехай приклад та заступництво Архистратига Михаїла буде для наших воїнів-захисників – міцною духовною опорою, надійним духовним щитом. Він завжди підтримає, захистить, зміцнить і вбереже воїнів від зневіри, розпачу й безнадії. Нехай для наших воїнів головною зброєю буде непохитна віра в Бога, надія і любов. Наші серця є сповнені вірою в біблійну істину, що добро завжди перемагає зло».

Після Літургії владика разом з духовенством та вірними помолилися за припинення війни, за справедливий мир і перемогу нашого народу.

Важливою подією празничного святкування було вручення високої церковної нагороди – золотого хреста з прикрасами – о. ліц. Павлу Старицькому, сотруднику парафії Архистратига Михаїла та викладачу догматичного богослов’я в Тернопільській Архиєпархіальній Вищій Духовній Семінарії. З благословення митрополита Василія Семенюка, архиєпископа Тернопільсько-Зборівського, владика Володимир урочисто вручив о. Павлу цю відзнаку та подякував йому за самопосвяту і жертовність, з якими він здійснює своє священиче служіння.

пресслужба ахриєпархії