Четвер, 30 травня 2024

Тернопільська «Обнова» прийняла нових членів та провела ряд пізнавальних заходів для молоді Тернополя

Тернопільська «Обнова» готувалась до найважливішої події для товариства – присяги нових дійсних членів, що традиційно відбувається на свято Собору Архистратига Михаїла. Цьогоріч, обновляни молилися у намірах перемоги України за заступництвом св. Архистратига Михаїла у формі акафісту. Акафіст тривав з 30 жовтня по 7 листопада після вечірньої Святої Літургії у Архикатедральному соборі УГКЦ. Після кожної молитви молодь організувала зустріч із відомими священнослужителями та особистостями нашого міста.

photo 2023 11 13 15 40 29 3Даний цикл зустрічей мав на меті чисельно зібрати молодь з різних парафій міста та укріпити віру, адже учасники щовечора приймали участь у Святій Літургії та щиро молитися акафіст, який очолював отець Роман Демуш.

Так, 30 жовтня мали зустріч із о. Віталієм Козаком на тему «Історія Почаївської лаври», де молодь мала змогу дізнатися більше про історію Почаївської лаври та дізнатися про її історичне походження. 31 жовтня мали міні-тренінг із викладачкою ТНПУ Галиною Груць на тему «Мистецтво маленьких кроків. Формування духовної культури молоді». Ця зустріч допомогла призупинитися і тверезо оцінити свою власну духовність крізь призму особистих якостей та цінностей.

1 листопада пройшла зустріч з обновлянкою Софією Липовецькою на тему «Виклики заснування ТУСК "Обнова". Ця зустріч надихнула нас діяльністю і новими звершеннями заради спільноти.

2 листопада - зустріч із фотографами Юрком та Юлею Кушнір: «Як у всьому бачити красиве?», де мали можливість поспілкуватися із професійними фотографами і навчитися сприймати красу довколишнього світу та передавати її у фото.

photo 2023 11 13 15 40 293 листопада - зустріч із психологинею Марією Хомів «Психологія та духовність у часи війни», де вчилися знаходити радість та підтримку навіть у найскладніший час війни, віднаходити ресурс та керувати емоціями.

4 листопада зустріч із обновлянином, доктором філософії Юрієм Підлісним на тему «Розгляд етичних питань у сучасному світі та погляди на них з католицької перспективи», де мали змогу докладно вислухати про складні питання віри та морального вибору у щоденній діяльності та складних реаліях сучасності.

6 листопада зустріч із о. Василем Макоїдом - «Історія нашої церкви», де мали змогу поглибити знання про греко-католицьку церкву за умов підпілля та виходу з нього.

Молодь, особливо студенська, може активно долучатися до ТУСК «Обнова», наш зустрічі відбуваються кожного вівторка о 19:00 у приміщенні катехитичного класу Архикатедрального собору УГКЦ.

Слід наголосити, що у неділю неділю, 5 листопада, ТМ ТУСК "Обнова" святкувала важливу подію - посвяту нових дійсних членів. Цей незабутній день розпочався зі спільної Святої Літургії в Архикатедральному соборі УГКЦ. Цю особливу службу очолив духівник товариства о. Роман Демуш. Цьогоріч, до «Обнови» доєдналося четверо гарячих сердець, відданих Господу та українському народові. Ця подія стала важливим кроком у розвитку товариства та формуванні духовного розвитку молоді.

photo 2023 11 13 15 40 29 2Своїми думками поділилася дійсна членкиня товариства Софія Зайченко: «Момент складання присяги був особливим та хвилюючим для мене, адже це початок нового та дуже гарного етапу в моєму житті! Це був чудовий день, мене досі переповнюють емоції від присяги та  святкування у затишній та дружній атмосфері. Я дякую Богу, що у мене є можливість бути частиною Обнови, дякую близьким, друзям за підтримку, теплі емоції та подарунки, а також всім причетним завдяки кому цей день став хорошим!»

Дійсна членкиня товариства Соломія Романишин наголосила: «Цей день був неймовірним! Веселі посмішки та неймовірна атмосфера зробили його незабутнім. Я вдячна за всі чудові миті разом з друзями. Це був день, коли серце сповнилося щастям та радістю, і я не можу не подякувати за нього всім, хто був поруч».

photo 2023 11 13 15 40 29 4photo 2023 11 13 15 40 29 5повідомила Соломія Костенко