Четвер, 30 травня 2024

У Острові відбувся пластовий з'їзд, приурочений подіям Листопадового чину

12 листопада поблизу чудотворного місця у с. Острів станиця Велика Березовиця Національної Скаутської Організації України "Пласт" та братство семінаристів-пластунів ім. блаженнішого Любомира Гузара Тернопільської духовної семінарії провели захід приурочений подіям Листопадового чину. Під проводом семінариста та пластуна Олега Кузнецова у заході цьогоріч взяло участь понад 120 дітей з Великоберезовицької громади, Тернополя та інших місць нашої області.

sr3Традиційно збір розпочався із пластового відкриття, де був також присутній і очільник громади та духівник Великоберезовицької станиці о. Ігор Драпак. Священник пригадав молоді героїчні події Листопадового чину, важливість їх для майбутнього нашої держави. Також отець у своєму звернені до молоді нагадав про ювілейну дату 400-річчя пам’яті великого святого нашого народу Йосафата Кунцевича.

Оскільки «Пласт» є організацією, що плекає духовні цінності, відбулась Божественна Літургія у храмі святої Софії, яку очолив отець Мирослав Богак. Відтак пластуни провели теренову гру - своєрідне змагання, у якому учасники поділились на 3 команди. Переможців чекав приємний приз у вигляді туристичного приладдя.

Насамкінець усіх очікував теплий перекус та закриття пластового заходу біля ватри, на якій всіх очікували співи під гітару, ігри та дружня атмосфера, сповнена братерства.

sr1

sr2повідомив Богдан Марчук