Четвер, 18 липня 2024

У Великому Глибочку відкрили молодіжний простір

«On ТУТ» – молодіжний простір з такою назвою відкрили у селі Великий Глибочок. З нагоди відкриття молодіжного простору у школі організували шаховий турнір. Діти змагалися за звання кращого. А команда «Карітас Тернопіль» створила для всіх присутніх справжнє свято.

hly 02Парафія Різдва Пресвятої Богородиці у селі Великий Глибочок - одна з переможниць грантів Соціальне служіння УГКЦ за підтримки Renovabis CNEWA Canada.

Настоятель Парафії – отець Іван Гавдяк каже: «Дякую Карітасу України та Карітасу Тернопіль, які дали нам не тільки фінансові ресурси для відкриття молодіжного простору, а й надали нам інтелектуальні знання. Наші волонтери навчалися у Школі соціального служіння, у соціально-освітній академії «СОВА», ми дізналися як писати проєкти, як складати бюджет. Щиро дякуємо Вам за підтримку, ми виправдаємо Ваші надії і будемо працювати разом задля перемоги.».

Заступник директора Карітасу Тернопіль Аліна Муц зазначила: «Сьогодні велика кількість дітей та молоді зібралася на урочистому відкритті молодіжного простору. Це результат наполегливої праці отця пароха, а також всіх волонтерів парафії, які розвивають соціальне служіння. Дякуємо нашим партнерам: Карітас України, Renovabis CNEWA Canada, завдяки яким реалізовуються такі проєкти.»

У молодіжному просторі вже заплановано чимало заходів для дітей та молоді. Відкриття молодіжного простору у Великому Глибочку – це гарний приклад співпраці громади, представників влади, церкви, благодійників та волонтерів.

повідомляє пресслужба БФ "Карітас"