П'ятниця, 01 березня 2024

У Зарваниці відбувся вишкіл для шкільних капеланів

Цими днями в Марійському духовному центрі "Зарваниця" завершилося навчання для шкільних капеланів. Протягом трьох днів священники мали нагоду поглибити знання з педагогіки та підліткової психології.

shk 12Як зазначив учасник декан Великоберезовицький о. Євген Кобильник: "Навчально-модульна програма для шкільних капеланів розроблена та представлена громадською спілкою «Католицька освіта» для духовенства Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, яка проводилась в Зарваниці, стала доброю нагодою для нас священників не лише поглибити свої знання, а також набути нових та корисних навиків для більш якісного та ефективного служіння для школярів та вчителів. Власне, шкільне капеланство, на мою думку, стане невід’ємним рушієм відбудови християнського духа нової України".

Лекторами програми були Дарина Куц, Аліна Михайлюк і с. Катерина Молочій. Організатор– комісія у справах освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ – дякує благодійній організації «Renovabis» за матеріальну підтримку в проведенні наших освітніх програм.

Усі учасники отримали сертифікати, котрі свідчать про завершення навчання.

повідомив о. Іван Зозуля