Субота, 02 березня 2024

Владика Володимир Фірман візитував парафію с. Озерна та освятив проборство

В неділю, 17 грудня, парафію Пресвятої Тройці с. Озерна з пастирським візитом відвідав єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Володимир Фірман. Архиєрей очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили настоятель храму о. Іван Лобур, декан Озернянський о. Василь Миць, декан Бережанський о. Іван Хрептак, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Цебрів о. Ігор Тарнавський та сотрудник парафії Пресвятої тройці с. Озерна о. Андрій Кицак.

8 11 31 14 242Після Богослужіння відбувся процесійний похід до новозбудованого парафіяльного будинку, який кир Володимир освятив. Символічно, що владика був одним із ініціаторів будівництва три роки тому, а тепер, ставши архиєреєм, освятив його. Опісля преосвященний Володимир вручив подяки та уділив благословення кожному, хто долучився до будівництва церковного будинку.

«У своїх молитвах ми найперше дякуємо Господу Богу, а також нашому митрополиту Василію Семенюку за благословення та фінансову підтримку будівництва проборства. Складаємо щиру подяку жертводавцям, котрі у нелегкий час складали свої кошти на будівельні матеріали та його побудову. Особлива дяка усім парафіянам, котрі брати активну участь у роботі», - наголосив о. Іван Лобур, настоятель храму.

 

пресслужба архиєпархії