Субота, 02 березня 2024

Митрополит Василій візитував парафію св. Володимира Великого смт. Велика Березовиця

У неділю, 17 грудня, парафія УГКЦ св. Володимира смт. Велика Березовиця відзначала потрійне свято: 30 років свого заснування, 25 років від посвяти храму, 20 років з дня створення парафіяльної спільноти "Матері в молитві". З цієї нагоди відбулася урочиста свята Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

photo 2023 12 17 11 49 10Архиєрея зустріли священники разом з парафіянами та представниками спільнот: "Ангелятко", Марійської дружини, Вівтарної дружини, УМХ, Матері в молитві. Перед Літургією митрополит прийняв від пластунів Вифлеємський вогонь.

Під час проповіді владика підкреслив необхідність участі у Святій Літургії, яка є духовною гостиною самого Ісуса та закликав до усильної молитви за Україну.

Владика відзначив плідну працю священників парафії і вручив церковні нагороди - золоті хрести з прикрасами – о. Святославу Ласковому та о. Ігорю Драпаку. Після Служби Божої відбулось освячення хоругви спільноти " Матері в Молитві", діти та молодь привітали своїх священників, а брати-семінаристи підняли всіх на дусі патріотичними піснями.

Відтак відбулась ще одна урочистісь приурочена 400-літтю від мученичої смерті священномученика Йосафата Кунцевича - освячення дзвону з його іменем та дзвіниці, в якій розміщується Центр духовно-психологічної підтримки осіб, які постраждали від війни та клас осередку Пласту у Великій Березовиці.

В події чисельно взяли участь парафіяни храму, члени спільнот: "Матері в молитві", УМХ, НСОУ «Пласт» осередку Велика Березовиця та гості свята.

повідомив о. Ігор Драпак