П'ятниця, 01 березня 2024

Померла рідна сестра митрополита Василія Семенюка

18 грудня померла рідна сестра архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка Євдокія. З цього приводу слова співчуття надіслав Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.

 freepik com 80 650x410«Високопреосвященний Владико Василію! Із сумом сприйняли ми звістку про те, що упокоїлася в Господі Ваша рідна сестра - Євдокія. Прийміть наші щирі співчуття та запевнення в молитвах за новопреставлену, - йдеться у листі. - Хай Господь Бог зарахує покійній всі її старання і, вислухавши молитви її рідних і близьких, прийме її до Небесного Царства, оселивши в місті світлому, спокійному, де немає болізні, печалі й зітхання. А Вас, дорогий владико Василію, хай покріпить у цей час прощання із сестрою.

Прохаємо нашого Небесного Отця, щоб простив новопреставленій рабі Божій Євдокії всі прогрішення, вольні й невольні, і дарував їй вічне життя. Віддаємо душу покійної в руки безмежного Божого милосердя та з вірою промовляємо: «Несказанної слави Твоєї сподоби, Христе, ту, що до Тебе переставилася, де є житло тих, які веселяться, і голос чистої радості». Вічна їй памʼять!»

Парастас покійної Євдокії відбудеться сьогодні, 19 грудня, о 18.00, в смт. Делятин (Івано-Франківщина). За попередньою інформацією, завтра, 20 грудня, похорон в домі покійної - 9.30. О 10.00 - 10.30 Літургія з чином похорону в місцевому храмі.

Єпископи-помічники Теодор Мартинюк та Володимир Фірман, працівники курії архиєпархії, усі священники та вірні висловлюють щирі співчуття архиєрею та усій родині. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу Євдокії, де всі святі і праведні спочивають.

spпресслужба архиєпархії