Субота, 02 березня 2024

Молодь УМХ забезпечила військових позашляховиком

Цими днями з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка на двох парафіях УГКЦ міста Тернополя відбулася благодійна акція для підтримки ЗСУ. Спільними зусиллями молоді, священників та вірних було зібрано пожертви, на які придбали позашляховик для одного із підрозділів, що несе бойове чергування у зоні бойових дій.

oyu 3Організатором виступив парафіяльний осередок молодіжного руху «Українська молодь – Христові», який діє при храмі Пресвятої Трійці м. Тернопіль, за підтримки пароха храму о. Романа Дутчака, а також декана Тернопільського о. Романа Вавруха та вірних парафії Зарваницької Матері Божої. Долучилися до благої справи також учні, батьки і вчителі Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4.

«Тішуся ентузіазмом та великим зусиллям, яке проявляє наша молодь УМХ і всі небайдужі, - розповідає о. Роман Дутчак. – Ми провели благодійну ярмарку біля храму, де була зібрана значна сума. Однак, особливо вдячний о.-декану Роману Вавруху, вклад парафії якого допоміг зреалізувати цю справу і тепер воїни отримають позашляховик, на якому зможуть більш ефективно захищати нашу Батьківщину».

Голова парафіяльного осередку УМХ Анастасія Мікула розповідає, що у рамках благодійної акції молодь по вечорах збиралася і виготовляла свічки, різдвяні прикраси, також підготувала для продажу велику кількість солодощів та домашньої випічки. «Ми особливо вдячні кожному, хто придбав наші вироби та щедро жертвував на потреби наших воїнів», - каже Анастасія.

пресслужба архиєпархії