Субота, 02 березня 2024

Митрополит Василій рукоположив нового священника та вручив церковну відзнаку у Зарваниці

У суботу, 23 грудня, з пастирським візитом до Марійського духовного центру «Зарваниця» завітав архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. У храмі Пресвятої Євхаристії владика очолив Архиєрейську Святу Літургію, у співслужінні адміністратора малої базиліки Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитра Квича, сотрудника о. Миколи Медюха та чимало інших душпастирів, які прибули до святого місця у цей знаменний день. Знаменним і особливим  цей день став тому, що в Зарваниці відбулися одразу дві важливі події. Ієрейська спільнота нашої архиєпархії прийняла нового служителя у Христовому винограднику, адже під час Богослужіння митрополит уділив ієрейські свячення випускнику Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого диякону Роману Завіші.

img 7925 scaledНе менш значущою стала подія нагородження віце-ректора І курсу Тернопільської вищої духовної семінарії та сотрудника Марійського духовного центру о. Миколи Медюха. Архиєпископ Василій урочисто надав о. Миколі право носіння золотого хреста з прикрасами – нагороди достойної його чеснот, за неустанний труд для блага, розвитку й краси Марійського духовного центру, духовний супровід для подружніх пар та опіку для вимушено переміщених осіб. Владика висловив подяку за ревність у служінні для Божої слави й добра українського народу.

По завершенні Богослужіння митрополит Василій привітав новопоставленого ієрея зі осягненням цього особливого дару, побажав жертовно, в послуху  сповняти Божу волю. Архієрей закликав присутніх неустанно складати свої молитви до Бога за наших захисників, полонених, вимушених переселенців та тих, хто знаходиться в окупації, а найголовніше просити у Господа перемоги над злом для всього українського народу.

img 7947 scaledimg 7952 scaledпресслужба МДЦ