Субота, 02 березня 2024

Митрополит Василій розділив Святу Вечерю з переселенцями

Коляда, страви Святвечора, побажання миру, добра та перемоги. Для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на Тернопільщині, «Карітас Тернопіль» організував передріздвяний Святвечір. У прихистку у Петриках живуть люди, які вимушено покинули свої домівки через воєнні дії і знайшли прихисток на Тернопільщині.

vech 624 грудня на Святвечір архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк розділив радість народження Спасителя із переселенцями. Кир Василій звернувся до всіх присутніх: «Ми всі разом – це велика українська родина. Ми зібралися сьогодні всі разом, щоб прославити новонародженого Ісуса, поколядувати, помолитись та просити у Бога перемоги України та миру. Я радію, що сьогодні можу бути тут з Вами. Христос народився! Славімо Його!»

Прихисток у «Карітасі Тернопіль» діє вже понад три місяці, каже директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Роман Загородний. За цей час тут знайшли нову домівку сотні людей поважного віку, які тікали від війни.

Отець Роман Загородний, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» сказав: «Дякуємо нашим партнерам, за підтримки яких діє прихисток: #NIN та #ADC (ADA) Caritas Austria та уряду Австрії, Caritas Ukraine. Дякуємо Архиєпископу і Митрополиту Кир Василію Семенюку за спільну молитву та особливу атмосферу під час Святого вечора».

Люди частували різдвяні смаколики, і наголосили, що  відчули себе наче вдома.

Архиєпископ та Митрополит Кир Василій Семенюк відвідав також Дім милосердя Святої Вероніки, де перебувають жінки літнього віку, які залишились без піклування у важких життєвих обставинах.

повідомляє пресслужба БФ «Карітас»