Субота, 02 березня 2024

Переддень Нового 2024 року митрополит Василій провів у молитві за Україну та прийняв привітання з нагоди іменин

Священники та вірні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ прибули сьогодні, 31 грудня, до Марійського духовного центру Зарваниця, щоб молитовно зустріти Новий 2024 рік та просити Божого благословення над Україною, перемоги у війні та настання миру на нашій землі.

photo 2023 12 31 18 59 22Чисельна архиєпархіальна родина на чолі із єпископами-помічниками Теодором Мартинюком та Володимиром Фірманом привітали архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка з іменинами, адже прийдешнього дня Церква святкує празники св. Василія Великого, а також Новий рік та Обрізання Господнє. Працівники Курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії на чолі з єпископами-помічниками, духовенство усіх деканатів, монаші згромаження та вірні побажали митрополиту Василію доброго здоров’я для плідного служіння на благо Божого люду.

Відтак владика Василій очолив Архиєрейську Літургію у малій базиліці Зарваницької Матері Божої, під час якої усилено молився за українське військо, благословив та вітав усіх з прийдешнім святом Нового року. Вітаючи кожного, високопреосвященний Василій, в першу чергу, подякував Богу за опіку над Україною у тяжких обставинах війни, закликав присутніх не покладати рук у справі захисту нашої Батьківщини та розбудови Її державності.

пресслужба архиєпархії