Вівторок, 18 червня 2024

У день Богоявління владика Володимир освятив воду у купелі святої Анни

За доброю традицією у Марійському духовному центрі «Зарваниця»  відбулося урочисте святкування празника Богоявлення Господнього та Хрещення Ісуса Христа, яке цього року відзначаємо 6 січня. У час тривоги, несправедливості, війни український народ ще більше потребує Господньої благодаті, неустанної, щирої молитви, доброти й любові один до одного. В цей величний день паломники численно прибули, щоби взяти участь у Богослужіннях, приступити до святих Тайн, набрати освяченої йорданської води та сповнитися Божої ласки. Молитва звучала за перемогу й зміцнення держави, просили у Господа благословення для наших захисників, полонених, поранених, для українців, які перебувають під окупацією, для кожного, хто постраждав від війни.

zj 3У церкві Пресвятої Євхаристії відбулися Божественні Літургії. Після Архиєрейської Святої Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Володимир Фірман, духовенство й вірні разом із парафіянами сіл Зарваниці та Вишнівчика процесійною ходою пройшли до купелі Святої Анни, де відбулося Велике освячення води. Душпастирі окропили усіх присутніх йорданською водою.

Не обійшлося свято й без дзвінкої коляди та щедрівки. Священники, які служать в Марійському духовному центрі та Зарваницькому деканаті  своїми милозвучними голосами та грою на музичних інструментах прославляли новонародженого Спасителя й Ісуса хрещеного в Йордані. Колядками й щедрівками подарували усім присутнім правдиву радість свята. Особлива духовна атмосфера панувала у Зарваниці в цей день та об’єднала усіх у велику молитовну родину.

повідомляє пресслужба МДЦ