П'ятниця, 01 березня 2024

Розколяда на парафії святого Василія Великого міста Тернопіль

«Віночок Різдвяних свят», - розколяда з такою назвою відбулася на парафії святого Василія Великого на масиві Новий Світ у Тернополі. До заходу долучилося 27 колядників – діти, які відвідують дитячий простір «Карітасу» при парафії святого Василія Великого, учасники проєктів «Карітасу» Тернопіль «Діти та війна: соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю», простору дружнього до дитини, а також брати-семінаристи.

photo 2024 01 27 16 34 17 3Фахівці «Карітасу» Тернопіль ретельно обирали сценарій, щоб якомога краще передати традиції святкування Різдвяних свят. Батьки дітей, активно долучилися до розколяди, подбали про яскраві тематичні костюми та приготували найсмачніші страви, щоб почастувати наших колядників.

Працівники Карітасу прагнуть розвивати українські традиції, передавати їх дітям. У розколяді поєднали звичаї святкування усіх різдвяних свят. Діти в захваті від цього дійства, вони ретельно готувалися, вчили слова, пісні, жартували, веселилися під час репетицій. Ми отримали також багато позитивних відгуків від батьків, дідусів і бабусь.

Дякуємо діткам, які неймовірно виконали усі свої ролі, дякуємо батькам, які активно долучилися. Дякуємо отцям парафії святого Василія Великого – отцю Василю та отцю Олегу, які надзвичайно допомогли в організації розколяди.