Четвер, 18 липня 2024

«Українська молодь – Христові» провела свято розколяди у Тернополі

27 січня з нагоди завершення циклу різдвяних празників понад 200 молодих людей зібралися на свято розколяди від молодіжного руху УГКЦ «Українська молодь – Христові». Спільно попрощатися з колядою та ще раз українськими різдвяними піснеспівами прославити Христа Спасителя зібралися молодь та гості свята у актовій залі Тернопільського ліцею 21 імені І. Герети.

roz 08Учасники розколяди – це в першу чергу члени парафіяльних осередків УМХ, які з благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка активно створюються та відновлюються у парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Кожен приготував та представив свій різдвяний виступ.

Організатори заходу - осередок УМХ парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Тернопіль - приготували насичену програму, яка складалася із традиційних вертепів, коляд, віншувань, конкурсів, відео презентацій і звісно ж – нагородження учасників.

Зі словами духовних настанов та привітань звернулися до присутніх декан Тернопільський о. Роман Ваврух, духівник УМХ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Наконечний та кординаторка УМХ Лілія Соха. Отець Роман Ваврух провів спільну молитву за Україну та українське військо.

Важливими моментами програми стало відеопривітання, яке надіслала голова об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові» Христина Потерейко. Вона подякувала молоді за відданість принципам молодіжного руху УМХ, поширення ідеї та активно допомогу українському війську особливо в часі різдвяних свят. Екскоординаторка УМХ в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Ірина Драгущак надіслала свій відеосюжет з передової, де зараз захищає Україну. Вона дала глибоке свідчення, як українські воїни пережили Різдво цього року.

roz 04Молодь УМХ із м. Кошице (Словачина) стала учасницею розколяди в онлайн форматі, а їхній вертеп викликав особливу радість в усіх учасників. Також свій медіа проект різдвяного вертепу у сучасній інтерпретації представила молодь УМХ з Великої Березовиці.

Насамкінець, духівник та член Координаційної Ради УМХ о. Олег Харишин ознайомив присутніх із досягненнями та планами на майбутнє Координаційної Ради, подякував всім за участь, духівникам за старанний духовний супровід осередків, а директорці Тернопільського ліцею 21 імені І. Герети Марії Гудимі за допомогу в організації заходу.

пресслужба архиєпархії