Неділя, 14 квітня 2024

Для родичів полеглих Героїв провели духовну реабілітацію у Зарваниці

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка 7-11 лютого у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася відпочинкова реабілітація для родин полеглих Героїв російсько-української війни. У заході взяти участь 45 учасників з Тернопільської та Хмельницької областей.

ytr 12Метою проєкту стала психологічна та духовна підтримка родин загиблих військовослужбовців, їх емоційне відновлення та допомога на шляху проживання втрати. У процесі реабілітації було задіяно різноманітні підходи: молитва, розважання над Святим Письмом, групова терапія з психологом, малюнкова арт-терапія та виготовлення власноруч виробів  прикладного мистецтва.

До роботи із родинами було задіяно координатора та духовного наставника отця-капелана Миколу Квича, кваліфікованого психолога Мушій Віталію, арт-терапевтку Ірину Кравчук, майстриню Ольгу Сорожкевич.

На завершення проєкту відбулася Божественна Літургія, яку очолив ректор МДЦ Зарваниця та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Володимир Фірман. Архиєрей словами духовної підтримки звернувся до учасників та уділив кожному благословення.

пресслужба архиєпархії