Вівторок, 18 червня 2024

У Карпатах відбувся табір "Пізнай своє покликання"

Серед мальовничих гір і загадкового краєвиду міста Яремче, з благословення архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, з 2 по 8 червня відбувся християнський табір «Пізнай своє покликання», що став справжньою перлиною серед пригод та духовних здобутків.

sg 01Учасники табору, молоді хлопці віком від 12 до 16 років, прибули з різних міст і сіл Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, об’єднані спільним бажанням поглибити свою віру та знайти своє покликання в Божому плані.

Під керівництвом о. доктора Ігоря Драпака та братів-семінаристів була складена ретельна програма табору, яка враховувала потреби та інтереси молодих хлопців. Розпорядок дня включав різні активності, серед яких особливе місце займали молитва, Літургія, роздуми та катехизація.

Окрім духовної складової, табір «Пізнай своє покликання» пропонував різноманітні активності для фізичного та емоційного розвитку учасників. Вони могли взяти участь у футбольному турнірі, екскурсіях до околиць табору та вечірніх розвагах під відкритим небом. Це не тільки сприяло зміцненню здоров’я, але й підтримувало веселу та позитивну атмосферу у таборі.

sg 12Одним із найцікавіших аспектів табору було спілкування з природою та відвідування гірських місцевостей. Учасники мали можливість підкорити вершини Маковицю та Синячку, прогулятися гірськими стежками та насолодитися прекрасними панорамними видами. Це допомагало зміцнювати здоров’я і надавало можливість задуматися над величчю Божої творчості, знайти спокій та гармонію серед гірського простору. Дощ, що намагався внести корективи, не завадив цим спогляданням.

Табір «Пізнай своє покликання» завершився богослужінням, під час якого учасники подякували Господу за благодаті, які вони отримали протягом цих незабутніх днів, а також відвідинами водоспаду «Пробій».

Цей християнський табір став значною подією для всіх учасників. Він дозволив молоді отримати духовну науку, яка стане основою для їхнього майбутнього, нагадав про важливість духовного розвитку та глибокого розуміння християнських цінностей, і показав, що подорож до пізнання покликання може бути веселою, цікавою та незабутньою.

повідомив бр. Максим Колтонюк