Четвер, 18 липня 2024

Біля Архикатедри Тернополя провели чергову благодійну акцію для ВПО

6 липня відбулась видача допомоги для внутрішньо переміщених осіб та потребуючих мешканців Тернополя біля Архикатедри УГКЦ Тернополя. З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та при допомозі волонтерів гуманітарного штабу, що діє при Архикатедральному Соборі, 2000 осіб отримали продуктові набори.

IMG 8255«Це вже за рахунком 118-та благодійна акція, яку Тернопільсько-Зборівська архиєпархія проводить від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, - зазначає священник-волонтер та співкординатор волонтерського штабу о. Петро Порохонько. – Ми вдячні усім жертводавцям, котрі допомагають потребуючим, зокрема тим, хто став жертвою війни. А також волонтерам гуманітарного штабу, котрі прагнуть своєю працею допомогти ближнім».

IMG 8396Благодійна акція стала можливою завдяки допомозі владики Бориса Ґудзяка, архиєпископа і митрополита Філадельфійського УГКЦ (США) та владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців греко-католиків у Німеччині та країнах Скандинавії.

пресслужба архиєпархії