21 червня у храмі Успіння Пресвятої Богородиці селища Козова відбулося урочисте відкриття Центру душпастирства родин полеглих у війні “Квіт нев’янучий”. Новостворений центр покликаний стати місцем духовної підтримки, спільної молитви, братньої єдності та збереження світлої пам’яті про українських захисників, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.
Чин освячення Центру звершив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні єпископа-помічника Володимир Фірман та духовенства. Під час заходу Митрополит Теодор наголосив на важливості єдності та взаємної підтримки у час переживання втрати. Він підкреслив, що біль горя легше нести разом із людьми, які проходять подібний шлях і здатні зрозуміти переживання родин загиблих воїнів.
Відповідальним за душпастирську опіку над сім’ями полеглих захисників у Центрі “Квіт нев’янучий” призначено сотрудника парафії Успіння Пресвятої Богородиці селища Козова о. Віталія Олійника. Центр має стати осередком надії, любові та підтримки для родин, які несуть у своїх серцях біль втрати, водночас зберігаючи вдячну пам’ять і гордість за подвиг своїх рідних.
пресслужба архиєпархії
повідомив о. Віталій Олійник
