Заповіт Патріарх Йосифа Сліпого подарують кожному випускникові Тернопільщини

Цими днями з благословення Митрополита і Архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка), з ініціативи фундації "Справа Патріарха Йосифа" та за підтримки народного депутата України Романа Заставного на Тернопільщині проходить акція "Заповіт Патріарха Йосифа – кожному випускнику Тернопільщини".

j2

«4764 випускники отримають Заповіт Блаженної пам’яті Патріарх УГКЦ Йосифа Сліпого, 125-тирічний ювілей від дня народження якого святкується в Україні у цьому році», - розповідає координтор акції, заступником начальника управління освіти Тернопільської державної обладміністрації Анна Зварич.

«Патріарх Йосиф з поміж інших достойників українського народу є духовним світочем, ісповідником віри, науковцем світового значення, письменником, незламним захисником людської гідності, - додає Анна Зварич. - Хочемо, щоб молоді люди відкрили його постать для себе, бо життєвий шлях Патріарха є добрим та надихаючим прикладом для нас, тих, що сьогодні будують своє життя, прагнуть осягнути вершини людяності та справжнього успіху».

j1

прес-служба архиєпархії